REFERENCE

"Ivo, chci Ti napsat, že setkání s Tebou jak v přírodě, tak v uzavřeném prostoru bylo moc fajn a inspirující. Je správné setkávat se s lidmi, kteří motivují a jsou vzorem. Jsem vděčná za čas, který jsi se mnou strávila. Vím, že jsi a to mi dělá dobře. Děkuji."

Lenka

 

"Jsem velmi mile překvapený. Když mi Ivana nabídla možnost grafologického rozboru osobnosti, byl jsem poměrně skeptický a využil jsem toho pouze ze zvědavosti. Nakonec co všechno může vyčíst z písma? Přece nic moc...
O to více jsem byl překvapený, co všechno dokázala z písma o mně vyčíst. Vše bylo tak výstižné! Vše bylo velmi jasně a trefně popsáno! Komplexnější než osobnostní testy.
Jednalo se jak o věci, které jsem o sobě věděl, tak jsem zažil mnohé aha efekty. Grafologický rozbor mi pomohl určit si další kroky, kudy pokračovat v mém osobním rozvoji. Děkuji."

Ondra, projektový manažer

 

"Nikdy jsem si nedovedla představit, co to vlastně ta pouť je. Říkala jsem si. Chodím přírodou. No a co. Než jsem jednu takovou pouť s Ivou zažila. Bylo to něco neskutečného. Příroda ke mně hovořila. Různými symboly, zpěvem ptáků, vánkem, který zavanul v ten správný okamžik, zvony z kostela…… Pokud mě nenapadlo vysvětlení symbolů, které mi příroda předestřela, Iva mi je poskytla.  Bylo mi nádherně. Děkuji Ivě za prožité okamžiky. Ráda si je opět zopakuji."

Hana

 

"Rozbor písma mě vždy zajímal. Dokonce jsem si koupila knihu o grafologii. Pak jsem potkala Ivu, která se grafologii zabývá. Ihned jsem využila příležitosti a objednala si svůj grafologický rozbor. Výsledek mě mile překvapil. Byl tam velmi podrobný popis mého naturelu. Bylo překvapivé dozvědět se o sobě tolik věcí.  Děkuji Ivě za podrobný rozbor. Ráda se k němu vracím."

Hana

 

"Z rozboru písma jsem neobyčejně mile překvapena a nadšena. Je vyčerpávající, plně vyjádřil výraz mojí osobnosti, povahové rysy, každodenní praktický život, emocionální stránku, vitalitu, vůli, pracovní kvality, podtrhl podstatu, označil přednosti i slabé stránky a ještě mnohem více. Je až neuvěřitelné, jak vše do podrobnosti ,,sedí". Čte se jedním dechem a zároveň se z něj dá čerpat do života, i např. do motivačních dopisů, na pracovní pohovory a do dalších let.

Vřele doporučuji všem, protože člověk má v sobě ukryté i ty stránky osobnosti, které si třeba ani neuvědomuje a mohou ho v životě posunout dál. Děkuji Ivě, za možnost nahlédnout na mou osobnost ze všech úhlů."

Alena