REFERENCE

Nikdy jsem si nedovedla představit, co to vlastně ta pouť je. Říkala jsem si. Chodím přírodou. No a co. Než jsem jednu takovou pouť s Ivou zažila. Bylo to něco neskutečného. Příroda ke mně hovořila. Různými symboly, zpěvem ptáků, vánkem, který zavanul v ten správný okamžik, zvony z kostela…… Pokud mě nenapadlo vysvětlení symbolů, které mi příroda předestřela, Iva mi je poskytla.  Bylo mi nádherně. Děkuji Ivě za prožité okamžiky. Ráda si je opět zopakuji.

Hana

 

Rozbor písma mě vždy zajímal. Dokonce jsem si koupila knihu o grafologii. Pak jsem potkala Ivu, která se grafologii zabývá. Ihned jsem využila příležitosti a objednala si svůj grafologický rozbor. Výsledek mě mile překvapil. Byl tam velmi podrobný popis mého naturelu. Bylo překvapivé dozvědět se o sobě tolik věcí.  Děkuji Ivě za podrobný rozbor. Ráda se k němu vracím.

Hana

 

Z rozboru písma jsem neobyčejně mile překvapena a nadšena. Je vyčerpávající, plně vyjádřil výraz mojí osobnosti, povahové rysy, každodenní praktický život, emocionální stránku, vitalitu, vůli, pracovní kvality, podtrhl podstatu, označil přednosti i slabé stránky a ještě mnohem více. Je až neuvěřitelné, jak vše do podrobnosti ,,sedí“. Čte se jedním dechem a zároveň se z něj dá čerpat do života, i např. do motivačních dopisů, na pracovní pohovory a do dalších let.

Vřele doporučuji všem, protože člověk má v sobě ukryté i ty stránky osobnosti, které si třeba ani neuvědomuje a mohou ho v životě posunout dál. Děkuji Ivě, za možnost nahlédnout na mou osobnost ze všech úhlů.

Alena